Søg
Close this search box.

Medarbejdere

Find oversigten over alle BUO’s medarbejdere her. Ønsker du at tage kontakt til en bestemt medarbejder, kan du finde medarbejderens informationer herunder.

Du kan finde oversigten over BUO’s bestyrelse her.

Arne Pedersen
Landsleder – læs mere
arne@buo.dk – 22 59 07 33

Lisbeth Baun
Sekretariatschef
lisbeth@danskoase.dk

Merete Holm Dalsgaard
Familiekonsulent – læs mere
merete@buo.dk

Frederik Mukai Hauge
Forenings- og netværkskonsulent – læs mere
frederik@buo.dk

Tina Harregaard Lauridsen
Kommunikationsansvarlig
tina@buo.dk

Susanne Fodgaard
Trivselsleder
susanne@buo.dk

Mathias Mikkelsen
Ungdomskonsulent
mathias@buo.dk

Dorthea-Emilie V. Jensen
Sekretær og økonomimedarbejder
de@danskoase.dk

Mie Nygaard
Sporleder, BørneOase
mie@buo.dk

Heidi Svendsen
Sporleder, BørneOase
heidi@buo.dk

Daniel Ostersen
Sporleder, BeTween
ostersen@buo.dk

Victor Hejslet
Sporleder, TeenTrack
victor@buo.dk

Ida Lejbølle
Sporleder, UngeOase
ida@buo.dk